
Lydkabler
LogiLink HDMI cable A/M to A/M 4K/60 Hz CCS black 1
LogiLink HDMI cable A/M to A/M 4K/60 Hz CCS black 1 findes lige nu fra 130 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk LogiLink HDMI cable, A/M to A/M, 4K/60 Hz, CCS, black, 1 m | 1-3 dage | 39 kr.169 kr. inkl. fragt | 130 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Lydkabler |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | LOGILINK |
| Model | LogiLink HDMI cable, A/M to A/M, 4K/60 Hz, CCS, black, 1 m |
| Opdateringshastighed | 60 Hz |
| Opløsning | 4K |
| Kabellængde | 1 m |
| Tilslutning | HDMI |
| EAN | 4052792064582 |
| Produkt-ID | 7547 |
| Forhandlerkategorier | Video Kabler |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for LogiLink HDMI cable A/M to A/M 4K/60 Hz CCS black 1 er 130 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

LOGILINK HDMI cable A/M to A/M 8K/60 Hz AOC black 10
4,8Fra 8.200 kr.
1forhandler

LOGILINK HDMI cable A/M to A/M 8K/60 Hz AOC black 15
4,8Fra 8.390 kr.
1forhandler

LOGILINK HDMI cable A/M to A/M 8K/60 Hz AOC black 20
4,8Fra 8.700 kr.
1forhandler

Adam Hall Cables K4 IRR 0010 FLM Flat Audio Cable 6.3 mm Mono Gold Plug 0.1
Fra 38,95 kr.
1forhandler