
Lydkabler
LOGILINK HDMI cable A/M to A/M 8K/60 Hz alu black/grey 3
LOGILINK HDMI cable A/M to A/M 8K/60 Hz alu black/grey 3 findes lige nu fra 620 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk HDMI cable, A/M to A/M, 8K/60 Hz, alu, black/grey, 3 m | 1-3 dage | 39 kr.659 kr. inkl. fragt | 620 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Lydkabler |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | LOGILINK |
| Model | LOGILINK HDMI cable, A/M to A/M, 8K/60 Hz, alu, black/grey, 3 m |
| Opdateringshastighed | 60 Hz |
| Opløsning | 8K |
| Kabellængde | 3 m |
| Tilslutning | HDMI |
| EAN | 4052792062199 |
| Produkt-ID | 8556 |
| Forhandlerkategorier | Video Kabler |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for LOGILINK HDMI cable A/M to A/M 8K/60 Hz alu black/grey 3 er 620 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Goobay Plus HDMI 2.1 kabel 8K 60Hz / 4K 120Hz Ultra High Speed med Ethernet 2m
4,6Fra 118 kr.
1forhandler

Goobay Plus HDMI 2.1 kabel 8K 60Hz / 4K 120Hz Ultra High Speed med Ethernet 3m
4,6Fra 156 kr.
1forhandler

LOGILINK Cable strap velcro tape 4m
4,8Fra 260 kr.
1forhandler

LOGILINK Cable strap velcro tape 4m
4,8Fra 260 kr.
1forhandler