
Pærer
OMNILUX 6V / 3W bajonet
OMNILUX 6V / 3W bajonet findes lige nu fra 18 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk OMNILUX 6V / 3W bajonet | 1-2 hverdage | 49 kr.67 kr. inkl. fragt | 18 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Pærer |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Omnilux |
| Model | OMNILUX 6V / 3W bajonet |
| Effekt | 3W |
| Spænding | 6V |
| EAN | 4026397110128 |
| Produkt-ID | E-90605480 |
| Forhandlerkategorier | Omnilux |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for OMNILUX 6V / 3W bajonet er 18 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



