
Pærer
OMNILUX PAR-56 230V / 300W WFL 2000h H
OMNILUX PAR-56 230V / 300W WFL 2000h H findes lige nu fra 139 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk OMNILUX PAR-56 230V / 300W WFL 2000h H | 1-2 hverdage | 49 kr.188 kr. inkl. fragt | 139 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Pærer |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Model | OMNILUX PAR-56 230V / 300W WFL 2000h H |
| Effekt | 300W |
| Spænding | 230V |
| EAN | 4026397136159 |
| Produkt-ID | E-88125205 |
| Forhandlerkategorier | Par 56 |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for OMNILUX PAR-56 230V / 300W WFL 2000h H er 139 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



