
Pærer
OSRAM Halogen 24V/250W EHJ 64655HLX A1/223 G-6.35
OSRAM Halogen 24V/250W EHJ 64655HLX A1/223 G-6.35 findes lige nu fra 49 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk OSRAM Halogen 24V/250W EHJ 64655HLX A1/223 G-6.35 | 1-2 hverdage | 49 kr.98 kr. inkl. fragt | 49 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Pærer |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Osram |
| Model | OSRAM Halogen 24V/250W EHJ 64655HLX A1/223 G-6.35 |
| Effekt | 250W |
| Spænding | 24V |
| EAN | 4050300006734 |
| Produkt-ID | E-88289010 |
| Forhandlerkategorier | Halogen pære |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for OSRAM Halogen 24V/250W EHJ 64655HLX A1/223 G-6.35 er 49 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



