
Pærer
Philips CP90 230V 2000W 3200K
Philips CP90 230V 2000W 3200K findes lige nu fra 207 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Philips - CP90, 230V, 2000W, 3200K | 1-2 hverdage | 49 kr.256 kr. inkl. fragt | 207 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Pærer |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Model | Philips - CP90, 230V, 2000W, 3200K |
| Effekt | 2000W |
| Spænding | 230V |
| Produkt-ID | lip-896895P |
| Forhandlerkategorier | Teater - TV pærer |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Philips CP90 230V 2000W 3200K er 207 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



