
Pærer
PHILIPS EFR 15V/150W 50h 50mm reflector
PHILIPS EFR 15V/150W 50h 50mm reflector findes lige nu fra 169 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk PHILIPS EFR 15V/150W 50h 50mm reflector | 1-2 hverdage | 49 kr.218 kr. inkl. fragt | 169 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Pærer |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Model | PHILIPS EFR 15V/150W 50h 50mm reflector |
| Effekt | 150W |
| Spænding | 15V |
| Truss/størrelse | 50mm |
| EAN | 8711500409713 |
| Produkt-ID | E-88286015 |
| Forhandlerkategorier | Halogen pære |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for PHILIPS EFR 15V/150W 50h 50mm reflector er 169 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



