
Rackskabe & 19" udstyr
ACCESSORY Gaffa Tape 19 mm. x 25m. Neon-
ACCESSORY Gaffa Tape 19 mm. x 25m. Neon- findes lige nu fra 49 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Gaffa Tape 19 mm. x 25m. Neon-grøn | 1-2 hverdage | 49 kr.98 kr. inkl. fragt | 49 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Rackskabe & 19" udstyr |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | ACCESSORY |
| Model | ACCESSORY Gaffa Tape 19 mm. x 25m. Neon- |
| Kabellængde | 25m |
| Farve | grøn |
| Truss/størrelse | 19 mm |
| EAN | 4026397579574 |
| Produkt-ID | E-30005482 |
| Forhandlerkategorier | Glow/ neon gaffatape |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for ACCESSORY Gaffa Tape 19 mm. x 25m. Neon- er 49 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

LOGILINK 19" Mounting rail for Canovate wall mounted racks 15U retr
4,8Fra 3.300 kr.
1forhandler

Adam Hall 19" Ventilationspanel med kant og lodrette riller. Stål. ½ unit
Fra 49 kr.
1forhandler

Caymon 1 unit rackpanel m/børste åbning til kabler
Fra 139 kr.
1forhandler

Adam Hall Rack Strip aluminium Adam Hall 19" Parts 2x2 meter
Fra 229 kr.
1forhandler