
Rackskabe & 19" udstyr
Adam Hall 19" blændplade. Alu. 2 unit
Adam Hall 19" blændplade. Alu. 2 unit findes lige nu fra 86,75 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk 19" blændplade. Alu. 2 unit | 1-2 hverdage | 49 kr.135,75 kr. inkl. fragt | 86,75 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Rackskabe & 19" udstyr |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Adam Hall |
| Model | Adam Hall 19" blændplade. Alu. 2 unit |
| EAN | 4049521016134 |
| Produkt-ID | A-8722 |
| Forhandlerkategorier | 19" Blændplader |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Adam Hall 19" blændplade. Alu. 2 unit er 86,75 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

CANOVATE 19" Sliding shelf for racks with a depth of 1200 mm gre
4,8Fra 4.726 kr.
1forhandler

Caymon 19" rack. Åben ramme. 30-45 cm dyb. 18 unit
Fra 1.869 kr.
1forhandler

CANOVATE Plinth 600 x 800 x 90 mm standing cabinet
4,8Fra 6.300 kr.
1forhandler

Adam Hall 19" 16-Outlet Power Strip 874716
Fra 819 kr.
1forhandler