
Rackskabe & 19" udstyr
LogiLink Cable management ring 80 x 80 mm for 19-inch racks 2 pcs.
LogiLink Cable management ring 80 x 80 mm for 19-inch racks 2 pcs. findes lige nu fra 96 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk LogiLink Cable management ring 80 x 80 mm for 19-inch racks, 2 pcs. | 1-3 dage | 39 kr.135 kr. inkl. fragt | 96 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Rackskabe & 19" udstyr |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | LOGILINK |
| Model | LogiLink Cable management ring 80 x 80 mm for 19-inch racks, 2 pcs. |
| Truss/størrelse | 80 mm |
| EAN | 4052792061772 |
| Produkt-ID | 7673 |
| Forhandlerkategorier | Rack og tilbehør |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for LogiLink Cable management ring 80 x 80 mm for 19-inch racks 2 pcs. er 96 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Adam Hall Rackmøtrikker til alu rackliste (3 5 mm.) M6. 100 stk.
Fra 199 kr.
1forhandler

Adam Hall Hylde med bøjler for 19" Rack. 4 unit. Dybde 30 cm.
Fra 469 kr.
1forhandler

LOGILINK Consolidation point box 12-port desk/wall/rail mounting
4,8Fra 714 kr.
1forhandler

Adam Hall 19" Housing 1 U rackmount with Vent Slots 87407 V
Fra 599 kr.
1forhandler