
Rackskabe & 19" udstyr
Techly 19" Flat Wall Rack Cabinet d.15cm 12 units in one section
Techly 19" Flat Wall Rack Cabinet d.15cm 12 units in one section findes lige nu fra 6.924 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk Techly 19" Flat Wall Rack Cabinet d.15cm 12 units in one section Black | 1-3 dage | 39 kr.6.963 kr. inkl. fragt | 6.924 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Rackskabe & 19" udstyr |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | TECHLY |
| Model | Techly 19" Flat Wall Rack Cabinet d.15cm 12 units in one section |
| Kabellængde | 15cm |
| EAN | 8054529027965 |
| Produkt-ID | 46288 |
| Forhandlerkategorier | Rack og tilbehør |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for Techly 19" Flat Wall Rack Cabinet d.15cm 12 units in one section er 6.924 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Caymon 19" rack. Åben ramme. 42 unit. Justerbar dybde 55-101 5 cm.
Fra 3.889 kr.
1forhandler

SHOWGEAR LoadMaster Rack Shelf for 6x series For LoadMaster Rack 6x16 & 6x18
Fra 2.139 kr.
1forhandler

Caymon Flying steel 4mm 50 cm
Fra 39 kr.
1forhandler

ACT Shrinking Tube Size: Ø voor krimp 19 00 mm black mm
4,8Fra 190 kr.
1forhandler