
Opladere & kabler
DeluxeCovers USB-C Hurtigoplader 20W -
DeluxeCovers USB-C Hurtigoplader 20W - findes lige nu fra 143,20 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
DeluxeCovers USB-C Hurtigoplader 20W - Hvid | 1-2 hverdage | 49 kr.192,20 kr. inkl. fragt | 143,20 kr. Før 179 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | DeluxeCovers |
| Brand | DeluxeCovers |
| Model | DeluxeCovers USB-C Hurtigoplader 20W - |
| Opdateringshastighed | 60Hz |
| Effekt | 20W |
| Spænding | 100V |
| Tilslutning | USB-C |
| Farve | hvid |
| Produkt-ID | HAWEEL™ - USB-C Vægoplader - Hvid |
| Forhandlerkategorier | USB Vægoplader / USB biloplader |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for DeluxeCovers USB-C Hurtigoplader 20W - er 143,20 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Apple Flettet lightning kabel til iPhone & iPad. 25 cm. Rose Gold.
4,6Fra 29 kr.
1forhandler

Oplader til LENOVO. 90W 20V/4.5A med USB pin.
4,6Fra 149 kr.
1forhandler

GreyLime Braided USB-C til USB-C 60W PD Kabel Beige 1
4,6Fra 79 kr.
1forhandler

GreyLime Braided USB-C til USB-C 60W PD Kabel Beige 2
4,6Fra 99 kr.
1forhandler