
Opladere & kabler
LIFEPOWR 100W Power Delivery og data USB-C til USB-C 1m kabel
LIFEPOWR 100W Power Delivery og data USB-C til USB-C 1m kabel findes lige nu fra 99 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
![]() Powerbanken.dk LIFEPOWR 100W Power Delivery og data USB-C til USB-C 1m kabel | 1-2 Hvedage | 35 kr.134 kr. inkl. fragt | 99 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | Powerbanken.dk |
| Brand | LIFEPOWR |
| Model | LIFEPOWR 100W Power Delivery og data USB-C til USB-C 1m kabel |
| Kabellængde | 1m |
| Effekt | 100W |
| Tilslutning | USB-C |
| EAN | 5430000151337 |
| Produkt-ID | 62153952428403 |
| Forhandlerkategorier | USB-C til USB-C Kabel |
| Levering | 1-2 Hvedage |
Læs om produktet
Laveste pris for LIFEPOWR 100W Power Delivery og data USB-C til USB-C 1m kabel er 99 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

8K HDMI Adapter med USB-C og PD3.0 100W Opladning.
4,6Fra 199 kr.
1forhandler

Apple Lightning til USB kabel (1m)
4,6Fra 59 kr.
1forhandler

Forever MATB-100 22 5W 10.000 mAh Magsafe Powerbank
4,6Fra 179 kr.
1forhandler

DeluxeCovers VoltDock 75W PD & QC 3.0 Ladestation (2× USB-C + 3× USB-A)
Fra 379 kr.
1forhandler
