
Opladere & kabler
Oplader til LENOVO. 90W 20V/4.5A (7.9x5.5).
Oplader til LENOVO. 90W 20V/4.5A (7.9x5.5). findes lige nu fra 149 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
S Superprice.dk Oplader til LENOVO. 90W - 20V/4.5A (7.9x5.5). | 1-3 hverdage | 39 kr.188 kr. inkl. fragt | 149 kr. Før 199 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | Superprice.dk |
| Model | Oplader til LENOVO. 90W - 20V/4.5A (7.9x5.5). |
| Effekt | 90W |
| Spænding | 20V |
| Produkt-ID | 43661 |
| Forhandlerkategorier | LENOVO opladere |
| Levering | 1-3 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Oplader til LENOVO. 90W 20V/4.5A (7.9x5.5). er 149 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

USB-C til HDMI 4K UHD Display Adapter.
4,6Fra 79 kr.
1forhandler

JOYROOM USB-C Oplader PD QC 3.0 30W -
Fra 279 kr.
1forhandler

QTshine HX100K7 Powerbank. 2x USB-A & 1x USB-C. 13800 mAh.
4,6Fra 99 kr.
1forhandler

USB-C splitter. Dual opladning og earphone adapter. USB-C til USB-C splitter.
4,6Fra 69 kr.
1forhandler