
Pærer
OMNILUX GU-10 230V / 50W 1500h 25 ° gul
OMNILUX GU-10 230V / 50W 1500h 25 ° gul findes lige nu fra 41 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk OMNILUX GU-10 230V / 50W 1500h 25 ° gul | 1-2 hverdage | 49 kr.90 kr. inkl. fragt | 41 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Pærer |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Omnilux |
| Model | OMNILUX GU-10 230V / 50W 1500h 25 ° gul |
| Effekt | 50W |
| Spænding | 230V |
| EAN | 4026397115680 |
| Produkt-ID | E-88542509 |
| Forhandlerkategorier | Omnilux |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for OMNILUX GU-10 230V / 50W 1500h 25 ° gul er 41 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



